En İyi Bebek Bezi Hangisi?

En iyi bebek bezi hangisi?

Önemli! Bebek bezi konusu ile ilgili olarak yazdığım makaleler tamamen kişisel deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak yazılmış ve görsellerle desteklenmiş bir şekilde okuyuculara fikir verebilmek adına paylaşılmıştır. Ürünü tercih edip, satın almak okuyucunun kendi sorumluluğundadır!

Henüz anne olmadan, kendi annemin benden küçük kardeşimin bezlerinin temizliği ile ne kadar çok uğraştığı gelirdi aklıma, bebeğinin altını değiştiren bir anne gördükçe. Kardeşim ilk doğduğunda babam ona Canbebe marka bebek bezi almıştı ama o zamanlar rekabet piyasasının bugünkü kadar ilerlememiş olmasından kaynaklansa gerek oldukça pahalıydı diye hatırlıyorum ki sonrasında annemin ömrü çoğunlukla bez yıkamakla geçti.

Hep merak ederdim marketlerde paket paket, marka marka bebek bezleri gördükçe “bir paket bez ne kadar süre yetiyor acaba, en iyi bebek bezi hangisidir?” gibilerinden soruların cevaplarını, sonrada “amaan buna para mı dayanır yahu, şimdiki anneler de ne hazırcı canım” deyip kafamı çevirip uzaklaşırdım reyondan. Bekara hanım boşamak kolay misali içimden geçirdiğim o düşünceleri bir bir yaşıyorum şimdilerde. Bir paket bezin canı sağolasıca bebeğime yaklaşık bir hafta gittiğini yaşayarak öğrendim mesela.

En iyi bebek bezi konusuna gelince bu bebeğin cildine göre değişen bir konu. Yani yüzde yüz, garanti şu bez en iyisi demek doğru değil. Bir marka bir bebeğe hiç pişik yapmazken, diğerini fena kızartabiliyor.

Daha önce ülkemizde yaygın olarak kullanılan bebek bezlerinin üreticilerini ve menşei ülkelerini burada paylaşmıştım. Bu yazımda ise denediğimiz 11 bebek bezi markasını görselleriyle zenginleştirerek tanıtmaya çalışacağım. En iyi bebek bezi hangisi siz karar verin.

Umulur ki faydalı olsun…

1. Prima Aktif Bebek Bezleri:

prima

Prima bebek bezi (Aktif Bebek)

Dünyada ve ülkemizde bebek bezi piyasasının lideri konumunda olan Prima’nın Yeni bebek, premium care ve Aktif bebek bezlerini kullandık.

Emiciliği: Prima bebek bezi Sıvıyı oldukça iyi emiyor ve emdikçe şişiyor. Şu an kullandığımız Prima’nın aktif bebek çeşidi 12 saat kuruluk garantisi verdiği için gece boyunca hiç değiştirmiyorum bebeğimin bezini ama sabah kalktığımızda çok şişmiş oluyor. Bebek büyüdükçe bez sık değiştirilmezse bu şişkinlik bebeğin hareketlerini kısıtlayabilir düşüncesindeyim.

Dokusu: Oldukça yumuşak, bebeğin cildine zarar vermeyecek bir dokusu var.

İnceliği: Değerlendirdiğim tüm bezlerin en incesi.

Kalitesi: Yüksek

Fiyatı: Prima bebek bezi piyasanın en pahalı bebek bezi ancak Şok ve A101 marketlerde genelde indirime giriyor. İndirim veya kampanya olduğunda diğer bezlerden daha uyguna gelebiliyor.

Parfüm: Aktif bebekte hoş ama bana fazla gelen bir koku var. Bu koku çiş ile birleştiğinde zaman zaman etrafa yayılan rahatsız edici bir kokuya dönüşebiliyor.

Bel bantları: Prima bebek bezi lastikli, rahat kullanım sağlıyor.

Bariyerleri: Dikkatli bağlandığında Prima çişin ve kakanın sızmasını önlüyor.

Pişik yaptı mı?: Hayır

prima bel bandiıve yan bantlar

Prima bebek bezi bel bandı ve yan bantlar (Aktif Bebek Bezleri)

 

Prima iç yüzey

Prima Bebek Bezi | Prima iç yüzey (Aktif Bebek)

 

– Yenilenen Prima Aktif Bebek Bezleri

yeni-prima-aktif-bebek

Yenilenen Prima Aktif Bebek Bezleri (4+)

yeni-prima-aktif-bebek

Prima Bebek Bezi | Yenilenen Prima Aktif Bebek Bezleri (4+) bel ve yan bantlar

yeni-prima-aktif-bebek

Yenilenen Prima Aktif Bebek Bezleri (4+) iç yüzey

yeni-prima-aktif-bebek

Yenilenen Prima Aktif Bebek Bezleri (4+) iç yüzeydeki kanallar bezin dışındaki çizgilerle belirtilmiş.

Bebek bezleri konusunda alıcılarım sürekli açık. Geçenlerde öğrendim; Prima bebek bezi yenilenmiş. Bir yanım hemen alıp denememi söylese de diğer yanıma uydum ve evdeki bebek bezleri stoklarını tükettikten sonra gittim aldım yeni prima aktif bebeği. Yenilenen Prima Aktif bebekte diğer bezlerde olamayan bir özellik mevcut. Bezin iç kısmını gösterdiğim fotoğraftan da anlayacağınız üzere iç kısımda değişikliğe gidilmiş. Kanallar var ve bebeğin çişi o kanallarda toplanıyor.

Genel olarak Prima bebek bezi bebeğimin cildine uyumlu ve uzun süre sıvıyı hissettirmiyor. Bazı bezlerde ıslaklığı anlıyorsunuz bezi değiştirirken, bez ıslak oluyor, oradan biliyorum yani… Sonuç olarak ben ve bebeğim yeni prima aktif bebekten memnun kaldık. Siz de aşağıdaki yorum kısmına düşüncelerinizi yazabilirsiniz…

– Prima Premium Care Bebek Bezleri

prima-premium-care-4

Prima Premium Care – 4 numara | Prima Bebek Bezi

 

prima-premium-care-4

Prima Premium Care Çok ince bir bez | Prima Bebek Bezi

 

prima-premium-care-4

Prima Premium care iç Yüzey | Prima Bebek Bezi

 

prima-premium-care-4

Prima Premium Care – 4 numara yan bantlar ve bel kısmı | Prima Bebek Bezi

 

Prima Premium care 4 numaranın bel kısmı çok geniş ve orada emici tabaka mevcut değil. Bazı durumlarda bu kısım sıvıyı emmediği için taşmalar söz konusu olabiliyor.

Ancak ultra ince diyebiliriz. Diğer markaların 4 numara bezleri ile karşılaştırıldığında en göze çarpan özelliği çok ince olması. Bu özellik, emiciliği hakkında şüpheler uyandırsa da korkmayın, oldukça iyi emiyor. Prima Premium Care  fiyatı adet olarak hesaplandığında aktif bebeğe göre daha pahalı.

Bel kısmının çok geniş ve emici tabakasız olmasını ben yetersiz buldum. Ancak, bebeklerin anatomisine göre tasarlandığını düşünürsek bazı bebeklerde gerekli görülmüş de olabilir…

Premium care bizde biraz pişik yaptı.

 

NOT: Biz prima’nın hem premium care çeşidini hemde aktif bebek ve yeni bebek çeşitlerini kullandık. İlk bakışta fiyat ve ambalaj premium care’nin daha kaliteli ve bebeği rahat ettirici gibi görünse de açıkçası biz aktif bebekten daha memnun kaldık.

 

2.Huggies Bebek Bezi:

huggies bebek bezi

Huggies Bebek Bezi

Bebeğimiz yaklaşık 15 günlükken almaya başladığımız Huggies yeni doğan ve Huggies erkekler için 3 numarayı kullandık. Huggies yeni doğan bebek bezinin çiş göstergesi mevcut. Ön taraftaki sarı çizgi çiş olunca yeşile dönüyor.

Emiciliği: Oldukça iyi. Özellikle yeni doğan bebek bezi dokusu sayesinde çişi ve yeni doğanın sıvı kakasını gayet iyi emiyor.

Dokusu: Normal, 3 numara bezin dokusu orta sertlikte. Bu bezin performansını biraz düşürüyor ancak yeni doğan bezin dokusu çok güzel, pamuklu dokuya alışına normal bez sert geliyor, ben bile hayıflandım keşke normal bezlerin dokusu da bu kadar yumuşak olsa diye, konuşabilse bebeğim kim bilir ne derdi 🙂

İnceliği: Değerlendirdiğim tüm bezlerin en kalını.

Kalitesi: Yüksek

Fiyatı: Marketine göre değişse de kampanyalı fiyatı 20 TL olan genelde ise 28-35 TL arasında değişen, pahalı diyebileceğim grupta yer alan bebek bezi.

Parfüm: 3 numara ve yeni doğan bebek bezinde parfüm yok.

Bel bantları: Orta esneklikte. Belirtmem gereken bir nokta var burada, arka bel bandı çok geniş. Bu bir yandan avantaj öte yandan dezavantaj. Şöyle ki; bebek kakasını çok yapınca geniş olan bel bandı kakayı emmiyor ve taşmasına sebep oluyor. Beli sıkı kavraması açısından ise iyi bir özellik.

Bariyerleri: Dikkatli bağlandığında çişin ve kakanın sızmasını önlüyor. Bariyerlerin eni  diğer bezlere göre daha geniş.

Pişik yaptı mı?: Hayır.

huggies bel bandı ve yan bantlar

Huggies bel bandı ve yan bantlar

huggies iç yüzey

Huggies iç yüzey

 

3. Molfix Bebek Bezi:

Molfix bebek bezi

Molfix bebek bezi

Molfix bebek bezinin prematüre, yenidoğan, mini vb. çeşitleri var. Biz 3 numara ve 3+ çeşitlerini kullandık. Molfix bebek bezi kullananlar genellikle bezden memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

Emiciliği: İyi, çişi ve kakayı güzel emip bezin içine hapsediyor.

Dokusu: Orta sertlikte.

İnceliği: Orta incelikte.

Kalitesi: Yüksek

Fiyatı: Orta

Parfüm: Kullandığımız 3 numara bezde parfüm yoktu.

Bel bantları: Biraz sert ama iyi yapışıyor.

Bariyerleri: Dikkatli bağlandığında çişin ve kakanın sızmasını önlüyor. Bariyerin eni orta genişlikte.

Pişik yaptı mı?: Hayır.

Molfix bel bandı ve yan bantlar

Molfix bel bandı ve yan bantlar

Molfix içi yüzey

Molfix iç yüzey

 

4. Canbebe Bebek Bezi:

can bebe bebek bezi

Canbebe bebek bezi

Canbebe 3 numarayı kullandık.

Emiciliği: Orta seviyede ancak her kullandığım Canbebe bebek bezinde bebeğimin çiş kokusu dışarı geliyordu. İçindeki jeller çişi hapsediyor ama çişin olduğu yer ıslak bir görünümde sarı renkte oluyor. Canbebe kullananlar memnuniyetlerini veya şikayetlerini yorum kısmından paylaşabilir.

Dokusu: Güzel bir dokusu var. Yumuşağa yakın.

İnceliği: Orta incelikte ancak diğer marka 3 numara bezler arasında ebatı en küçük olan. Ama bu bebeğe küçük gelir izlenimi uyandırmasın. Gayet rahat oluyor bebeğime.

Kalitesi: Orta. Fabrikasyon hatasından mıdır bilemiyorum ama içindeki yeşil emici tabaka eşit değildi kullandığım pakette. Üzerindeki resimlerde diğer markalara göre daha itici 🙂

Fiyatı: Çok ucuz değil. Bazı marketlerde pahalı kategorisinde bile sayılır.

Parfüm: Kullandığımız 3 numara bezde parfüm yok.

Bel bantları: Çok esnek değil.

Bariyerleri: Diğer bezlere göre daha dar. Bebeğimde sızdırma yaptı.

Pişik yaptı mı?: Evet.

Canbebe bel bandı ve yan bantlar

Canbebe bel bandı ve yan bantlar

Canbebe iç yüzey

Canbebe İç Yüzey

Yeni Canbebe:

yeni canbebe

Yeni Canbebe – Bel kısmında sıvının taşmasını önleyici kilitli bölge var!

yeni canbebe

Yeni Canbebe 4 Numara

 

20160626_185732

 

Can bebe kullandığımız bezler arasında bebeğime hiç yaramayan iki bezden biri. Ne zaman kullansak bebeğimin normal olan poposu kızardı, pişik kremi sürmek durumunda kaldım. Ama başta da ifade ettiğim gibi bizde böyle olması herkeste aynı olacak anlamı taşımıyor.

 

 

5. Jenny & Willy Bebek Bezi (Bim’in bezi):

Jenny&Willy

Jenny&Willy-fotoğraflar alıntıdır.

Jenny Willy için kısaca bim bebek bezi diyebiliriz. Forumlarda insanların memnuniyetlerini okuyunca bebeğim henüz bir haftalıkken aldığımız ve içimizde derin pişmanlık yarası açan bez. Âcizane fikrim, yeni doğana kullanılmaması yönünde!

Emiciliği: Orta.

Dokusu: Bimin bezi biraz sert.

İnceliği: Orta.

Kalitesi: Düşük (bence)

Fiyatı:  Jenny Willy (Bim bebek bezi) fiyatı internette açılan başlıklarda çok uygun fiyatlı olarak tavsiye ediliyor ama tane hesabı yapınca çok da ucuza gelmiyor. Kampanyalı zamanlarda diğer pahalı bezler bile daha uyguna gelebiliyor.

Parfüm: Jenny Willy (Bim bebek bezi) çok fazla parfüm ihtiva ediyor.

Bel bantları: Orta.

Bariyerleri: Fena sayılmaz.

Pişik yaptı mı?: Jenny Willy (Bim bebek bezi) bizde evet pişik yaptı ama bu durum bebekten bebeğe göre değişebilir.

Jenny&Willy

Jenny&Willy-fotoğraflar alıntıdır.

14.02.2017 tarihi itibariyle Bim Bebek Bezi Fiyatı 17.50 TL. Jenny Willy fiyatları | Bim Bebek Bezi

 

6. BabyStar Bebek Bezi:

Babystar-bebek-bezi

Babystar

Bebeğim yaklaşık bir aylıkken indirimde diye alıp bebeğime büyük gelmesi sonucu uzun süre kullanamadığım bez markası. Doğruyu söylemek gerekirse paketi açınca hali hazırda kullandığımız Huggies Yeni doğana hiç benzemediği için bir ön yargı oluşmuş ve kullanmayı ertelemiştim. Ama samimiyetle ifade edebilirim ki BabyStar’dan epey memnun kaldık. Bebeğimin kakasını ve çişini taşırmadığı gibi pişik de yapmadı.

Emiciliği: İyi

Dokusu: Çok Sert. Bezin genel yüzeyinde kullanılan kumaşı çadır kumaşı gibi.

İnceliği: Orta ama diğer markaların aynı numaralarına göre boyut olarak büyük.

Kalitesi: Düşük.

Fiyatı: Değerlendirdiğim bezlerin en ucuzu.

Parfüm: 3 numara bezde parfüm yok.

Bel Bantları:Lastiksiz.

Bariyerleri: Sert ama dikkatli bağlandığında çiş ve kakayı sızdırmıyor.

Pişik yaptı mı?: Hayır.

Babystar bel bandı ve yan bantlar

Babystar bel bandı ve yan bantlar

BabyStar iç yüzey

BabyStar İç Yüzey

Baby Star paketini ilk açıp içinden bir tane çıkardığınız zaman aldığınıza pişman olabilirsiniz ama bebeğinize bir takıp test edin, gerçekten fiyat/performans açısından güzel bir alternatif olarak değerlendirebilirim. Kısacası biz memnun kaldık.

7. EvyBaby Bebek Bezi

EvyBaby-bebek-bezi

EvyBaby

Evybaby markasını nihayet deneyebildik ve memnun kaldık. Bizim yaşadığımız semtteki marketlerde pek bulunmuyor ama internetten temin edilebilir. Biz marketteki son iki paketi tanesi 20.99TL’den satın almıştık.

Emiciliği: İyi.

Dokusu: Bezin dışı ipeksi, içi ise çok yumuşak olmamakla birlikte emici.

İnceliği: Orta

Kalitesi: Orta.

Fiyatı: Orta.

Parfüm: 3 numara bezde parfüm var.

Bel Bantları: Lastiksiz.

Bariyerleri: Yumuşak, dikkatli bağlandığında çişi ve kakayı sızdırmıyor

Pişik yaptı mı?: Hayır.

EvyBaby-bel-bandi-ve-yan-bantlar

EvyBaby bel bandı ve yan bantlar

 

EvyBaby-iç-yüzey

EvyBaby İç yüzey

 

8. Komili Bebek Bezi

Komili bebek bezi

Komili Bebek Bezi

Bebek bezleri ile ilgili konuyu sürekli güncel tutmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince araştırıp doğru bilgi aktarmaya gayret ediyorum. Bazende siteyi ziyaret eden siz değerli okuyucularımdan bir şeyler öğreniyorum. Bunlardan biri de Komili Bebek Bezi. Bir ziyaretçimin aradığı anahtar kelime sayesinde Komili’nin bebek bezi ürettiğinden haberim oldu. Merak ettim ve denemeye karar verdim. Her markette yok şu an, ben komili bebek bezi 4 numarayı Eskişehir‘de Simge markette, İstanbul‘da ise Şok marketlerde buldum. İnternet satışı da mevcut. Marketine göre değişse de Şok markette Komili bebek bezi fiyatı Ekim 2016 itibariyle 13.95 TL.

Emiciliği: İyi. Fakat Komili 4 numara, bebek az miktar çiş yapsa bile topaklanıyor.

Dokusu: Bezin dışı ipeksi, içi yumuşak.

İnceliği: Düşük. Fotoğraftan da görüldüğü gibi, Komili biraz kalın. Huggies’i andırıyor.

Kalitesi: Komili bebek bezi 4 numara orta kalite.

Fiyatı: Şu an en uygun fiyatlı bezler arasında.

Parfüm: Komili bebek bezi 4 numara bezde parfüm yok.

Bel Bantları: Lastikli.

Bariyerleri: Yumuşak ve yüksek, dikkatli bağlandığında çişi ve kakayı sızdırmıyor.

Pişik yaptı mı?: Evet.

komili bebek bezi

Bel bandı ve yan bantlar

komili bebek bez,

Emici tabaka – iç yüzey

 

9. Soffio Baby Bebek Bezi (A101 Bebek Bezi)

Soffio-A101 Bebek Bezi

Soffio-A101 Bebek Bezi

Bim’e gidip geldikçe hep düşünürdüm A101’in neden bebek bezi yok diye. Derken bir gün ablam dedi ki: “A101’e yeni bebek bezi gelmiş, ben denedim. Gayet güzel, prima’ya benziyor. Sizin orada da varsa bir dene istersen.” Dedim ki: “İstanbul’da yok abla. En son gittiğimde belli markalar vardı görmedim ama bir bakayım.”

Konuşmamız bittikten yarım saat kadar sonra biraz meraktan biraz ihtiyaçtan gittim A101’e. Ablamın dediği gibi A101’e ait bir bez gelmişti. Şu anda 9’lu mini paketler şeklinde satılıyor fiyatı da 2.95 TL. Bir iki gün evvel de sayıca daha fazla büyük bir paket yenidoğan bebek bezi gördüm. Sanırım, paketler gittikçe büyüyecek…

Gelelim bezin değerlendirmesine…

Gerçekten prima aktif bebeğe benziyor bence. Biz memnun kaldık.

Soffio-A101 Bebek Bezi

Soffio Baby Bebek Bezi bel bantları lastikli ve iyi bantlanıyor.

Soffio-A101 Bebek Bezi

Soffio-A101 Bebek Bezi İç Kısmı

 

Soffio-A101 Bebek Bezi

Soffio-A101 Bebek Bezi arka görüntüsü

 

Emiciliği: Güzel. Bebek üst üste bir kaç kez çiş yapsa bile topaklanma olmadı.

Dokusu: Bezin dışı ipeksi, içi yumuşak.

İnceliği: Orta.

Kalitesi: İyi.

Fiyatı: Ucuz.

Parfüm: 4 numara bezde parfüm yok.

Bel Bantları: Lastikli.

Bariyerleri: Yumuşak ve yüksek, dikkatli bağlandığında çişi ve kakayı sızdırmıyor.

Pişik yaptı mı?: Hayır.

Sıvı göstergesi var mı?:  Evet. (4 numaralı bezde bile var.)

Soffio-A101 Bebek Bezi

Soffio-A101 Bebek Bezleri 9’lu paketin görüntüsü

 

10. Sleepy Bebek Bezi

sleepy bebek bezi

Sleepy 4 numara

Burada Sleepy’nin Türk malı olduğunu yazmıştım daha önce. Aslında yaklaşık bir yıl önce denemiştik Sleepy bebek bezini, ancak fotoğraflamayı unuttuğum için ekleyememiştim sayfaya. Geçtiğimiz günlerde ablamla yaptığımız al gülüm ver gülümden sonra elime 2 adet Sleepy geçti bende hemen fotoğrafladım, merak edenlere faydası olsun diye.

sleepy bebek bezi

Sleepy bel ve yan bantlar

Sleepy bebek bezi iç yüzey

Sleepy iç yüzey

 

Sleepy bebek bezi arkası

Sleepy bebek bezi arkası

Emiciliği: Sıvıyı iyi emiyor.

Dokusu: Bezin dışı pamuksu (parlak ve kaygan değil), içi yumuşak

İnceliği: Orta kalınlıkta.

Kalitesi: İyi.

Fiyatı: İnternet sitelerinde kampanyalar düzenleniyor, takip edilirse uygun fiyata alınabiliyor. Ancak genel olarak fiyat konusunda orta sıralarda diyebilirim.

Parfüm: Sleepy bebek bezi 4 numara bezde parfüm yok.

Bel Bantları: Lastikli.

Bariyerleri: Orta yükseklikte

Pişik yaptı mı?: Hayır.

Sıvı göstergesi var mı?:  Sleepy bebek bezinin tüm numaralarında sıvı göstergesi mevcut.

 

11. Bambo Nature Bebek Bezi

bambo nature

Bambo Nature Bebek Bezi ÖnYüzeyi

Yaklaşık 1.5 yıl önce yazmaya başladığım web sitem sayesinde pek çok şey öğrendim. Bunlardan biri de anneler ve bebekleri için düzenlenen fuarlar oldu. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da gerçekleşen bir anne bebek fuarında gördük ilk kez Bambo Nature Bebek Bezini. Stantta görevli ürün yetkilisi ile yaptığımız kısa bir konuşma esnasında insanların bez almak için genelde tercih ettikleri yerler olan marketlerde bu bezi göremediğimizi ifade edince görevli genelde eczanelerde satıldığını söyledi. Bambo Nature gerçekten kaliteli bir bez. Bize tanıtım amaçlı gönderdikleri numune bez sayesinde bunu test etmiş olduk.

bambo nature

Bambo Nature Bebek Bezi İç Yüzeyi

Emiciliği: Sıvıyı çok iyi emiyor. Islaklık hissedilmiyor.

Dokusu: Bezin dışı pamuksu (parlak ve kaygan değil), içi yumuşak

İnceliği: Orta kalınlıkta.

Kalitesi: Güzel.

Fiyatı: Pahalı. Organik bebek bezi kategorisinde yer aldığı için olsa gerek bir paketi 40-50 TL arasında değişiyor.

Parfüm: Bambo Nature Bebek Bezi 4 numarada parfüm yok.

Bel Bantları: Lastikli.

Bariyerleri: Bebeği rahatsız etmeyecek şekilde yüksek.

Pişik yaptı mı?: Hayır.

Sıvı göstergesi var mı?:  Bambo Nature Bebek Bezi 4 numara da sıvı göstergesi yok.

 

Bebek bezlerini bağladıktan sonra bariyerleri kontrol edin. Dış bariyerler düzgün görünse de iç bariyerler düzgün ve uygun şekilde takılmayınca bebek bezleri hem çişi hem de kakayı sızdırabiliyorlar. Ayrıca bebek bezlerini taktıktan sonra bebeğinizin belini kontrol edin çünkü bazen bel kısmı içeri katlanıyor, düzgün bağlanmıyor. Bu da yine sızmalara ve taşmalara sebep olabiliyor.

 • 90%
  Prima Bebek Bezi - 90%
 • 85%
  Huggies Bebek Bezi - 85%
 • 85%
  Molfix Bebek Bezi - 85%
 • 80%
  Canbebe Bebek Bezi - 80%
 • 55%
  Jenny & Willy Bebek Bezi - 55%
 • 60%
  BabyStar Bebek Bezi - 60%
 • 75%
  EvyBaby Bebek Bezi - 75%
 • 60%
  Komili Bebek Bezi - 60%
 • 80%
  Soffio Bebek Bezi - 80%
 • 80%
  Sleepy Bebek Bezi - 80%
95%

Özet

Sıkça karşılaştığımız yeni anne sorularındandır: Molfix mi Prima mı? En iyi bebek bezi hangisi? 🙂

Sizler için Türkiye'de kullanılan bebek bezleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bir makale hazırladık. Faydalı olması dileğiyle.

Comments Rating 0 (0 reviews)

Yorumlar

 1. abdullah 15 Ocak 2016
  • admin 15 Ocak 2016
   • Abdullah 15 Ocak 2016
    • gunes 2 Aralık 2016
  • Emine 3 Mayıs 2016
  • adnan 9 Temmuz 2016
  • ömer 18 Temmuz 2016
 2. Humeyra 15 Ocak 2016
  • admin 16 Ocak 2016
 3. Peri 30 Nisan 2016
  • admin 1 Mayıs 2016
 4. Esma 25 Mayıs 2016
  • admin 26 Mayıs 2016
  • ESMA YALÇIN 13 Ağustos 2016
 5. Aykut 24 Haziran 2016
 6. 2çocukluanne 21 Temmuz 2016
  • Yeni Anne 21 Temmuz 2016
 7. tugba tuna 2 Ağustos 2016
  • Yeni Anne 25 Ağustos 2016
 8. burcin 25 Ağustos 2016
  • Yeni Anne 25 Ağustos 2016
  • R.Sura 9 Eylül 2016
  • Yelid 16 Eylül 2016
 9. damla celik 31 Ağustos 2016
  • Yeni Anne 19 Eylül 2016
 10. R.Sura 9 Eylül 2016
  • Yeni Anne 19 Eylül 2016
 11. Yelid 16 Eylül 2016
  • Yeni Anne 19 Eylül 2016
  • Yeni Anne 29 Eylül 2016
  • Yeni Anne 29 Eylül 2016
 12. Mübeyyen 30 Eylül 2016
  • Yeni Anne 30 Eylül 2016
 13. demet 2 Ekim 2016
  • Yeni Anne 2 Ekim 2016
 14. Samet 4 Ekim 2016
 15. Zehra 5 Ekim 2016
 16. Doğrucu Davut 24 Ekim 2016
 17. sevgi 26 Ekim 2016
 18. Sebnem 29 Ekim 2016
 19. isimsiz 8 Kasım 2016
  • Kimyager 8 Kasım 2016
 20. isimsiz 8 Kasım 2016
 21. Senem 16 Kasım 2016
 22. zehra 22 Kasım 2016
 23. abdullah 28 Kasım 2016
 24. didem 5 Aralık 2016
 25. kafa10milyon 13 Aralık 2016
 26. Hatice 18 Aralık 2016
 27. Rüveyda 18 Aralık 2016
 28. Yeni Anne 18 Aralık 2016
 29. Meltem 19 Aralık 2016
 30. Aziz 20 Aralık 2016
  • Yeni Anne 19 Mart 2017
 31. Arzu 26 Aralık 2016
 32. yasemin 28 Aralık 2016
 33. Ayna 3 Ocak 2017
 34. baris 7 Ocak 2017
 35. Kubra 14 Ocak 2017
 36. Ayşe 16 Ocak 2017
 37. Gürhan 23 Ocak 2017
 38. Gürhan 23 Ocak 2017
 39. Esra 3 Şubat 2017
  • Burcu 20 Şubat 2017
 40. melike 5 Şubat 2017
 41. melike 5 Şubat 2017
 42. Damla 9 Şubat 2017
 43. Yeni Anne 14 Şubat 2017
 44. İnsanları yanlış yönlendirmeyin 16 Şubat 2017
 45. zeynp 24 Şubat 2017
 46. Serap 15 Mart 2017
 47. Yeni Anne 15 Mart 2017
 48. ayse 19 Mart 2017
 49. Yeni Anne 19 Mart 2017
 50. mavış anne 28 Mart 2017

Bir Cevap Yazın