Hediye Gelen Yedi Yetmiş Dergilerimiz

Bugüne kadar yayınlanan sayılarını hediye ettikleri için Yedi Yetmiş Dergisi’ne çok teşekkür ederim…

Yedi Yetmiş Dergi, Süper Kahramanlar dosyası hazırladığı Mart sayısıyla raflarda!

Aylık Çocuk, Edebiyat, Kültür dergisi Yedi Yetmiş, Süper Kahramanlar dosyası hazırladığı Mart sayısıyla raflardaki yerini aldı.

Barış İnce’nin genel yayın yönetmenliğini, Haydar Ergülen’in edebiyat danışmanlığını yaptığı aylık Çocuk, Edebiyat, Kültür dergisi Yedi Yetmiş, yeni sayısıyla bayilerdeki yerini aldı.

Mart sayısında Süpermen, Batman ve Örümcek Adam’ın dünyasına giren dergi, ünlü edebiyatçı Sunay Akın’ın anlatımıyla süper kahramanların doğuşundan günümüze dek geçirdikleri değişimlere ve yaşadıkları serüvenlere yer veriyor.

Mart sayısı “Süper Kahramanlar” posteri hediyeli!

“Her çocuk birer süper kahramandır, dünyayı onların hayal gücü kurtaracaktır” sözüyle Örümcek Adam, Süpermen ve Batman’i bir araya getiren dergi, çocuklara süper kahramanlar posteri hediye ediyor.

Birçok önemli edebiyatçının eserleriyle yer aldığı Yedi Yetmiş Dergi’de; tekerlemelerden bulmacalara pek çok eğlenceli ve eğitici aktivite de yer alıyor. Çocukların zihin egzersizi yapmalarını sağlayacak çizimli sudoku ve bulmaca, yemek yapma becerilerini geliştirmeleri üzerine hazırlanan “komik menü”, yabancı dillere aşinalık kazanmalarına yardımcı olacak “10 farklı dilde yabancı kelime öğrenme aktivitesi”, birbirine benzer iki resim arasındaki 7 farkı bulabilecekleri “farkları bul” oyunu, Mart sayısına özel Örümcek Adam maskesi yapma aktivitesi ve daha fazlası…

Yedi Yetmiş Dergi Mart sayısı, Yay-Sat bayileri, D&R, Migros, Carrefour, KİPA mağazalarında ve kitabevlerinde okuyucularını bekliyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir