Altın Çağ Anaokulu Tanıtım Günü

Baharın yavaş yavaş kendini göstermeye başladığı şu günlerde çiçeklenmiş ağaçları izlemek kadar güzel, neşe ve sevinç içinde eğlenerek oyun oynayan, her geçen gün yeni şeyleri keşfeden ve “Buldum!” diyerek kafasından geçenleri henüz bildiği üç-beş kelime ile anlatmaya çalışan, küçücük ve temiz yürekli bir çocuğu izlemek.

altın çağ anaokulları

Reggio Emilia Hakkında Merak Ettiklerinizin Cevapları Bu Programda…

O duruluk ve masumluk dünya insanının ömrü hayatında yalnızca 0-6 yaş dönemini kapsayan bebeklik ve ilk çocukluk yıllarında var sanıyorum. Çünkü küçükken sadece melodisini sevdiğiniz Telli turna şarkısının sözlerini büyüdükçe çok iyi anlamaya başlar, anladığı için sever ve “…Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi Dünya…” cümlesini tekrarlarken buluyorsunuz kendinizi.

Şahsen bu duygular içindeyim, ama umudumu da yitirmedim ve yitirmeyeceğim. Gözleri ışıl ışıl parlayan ve şu an altın çağını (0-6 yaş arası) yaşayan minik oğlumun eğitimi, gelişimi ve geleceği için yılmadan, yorulmadan araştırmaya, öğrenmeye devam edeceğim.

Bu konuda hemfikirsek eğer yaklaşık 4 aydır oğlumunda eğitim aldığı, Altın Çağ Ana Okullarının tanıtım gününe davet etmek istiyorum sizleri. (Oryantasyon sürecimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz)

İnsan hayatının en değerli yılları olan 0-6 yaş döneminin sorumluğunu, bilgi ve tecrübe ile yüklenen ve 20 yıllık bir geçmişe sahip Altın Çağ Ana Okulları, benimsedikleri Reggio Emilia Eğitim Felsefesi doğrultusunda çocuğu; henüz hayatının ilk yıllarından itibaren bir birey olarak görmekte ve bu doğrultuda onun gelişimini destekleyici ve teşvik edici metotlarla hayal kuran, soru soran, üreten, öz güveni yüksek, değerlerine bağlı ve çağdaş bir birey olarak bireysel ve toplumsal mutluluğa erişmesini amaçlayan bir eğitim kurumu.

Eğer henüz altın çağını yaşayan bir çocuğunuz varsa  ve onun için iyi bir okul arayışındaysanız, Altın Çağ Anaokulu’nu yakından tanımak, Reggio Emilia Felsefesi hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek, okulda uygulanan uygulamalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız 1 Nisan 2018 Pazar günü İstanbul Kartal’da bulunan Altın Çağ Anaokulu Dragos Şubesi’n de gerçekleşecek olan tanıtım gününe katılmanızı öneririm.

Not: Katılım sayısı sınırlı olduğu için lütfen önceden 0 542 580 93 97 ya da 0216 399 40 30 numaralı telefonlardan kayıt yaptırın!

Bilgi: Altın Çağ Anaokulları’nın Acıbadem ve Dragos olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır.

Adres:

Acıbadem :Acıbadem Cad. Güllü Sokak No:5 Acıbadem – Kadiköy – İstanbul

DragosOrhantepe Mah. Orhan Gazi Cad. No: 60 Dragos / Kartal – İstanbul

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir